Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu: pásky Detia

Dobrý den, mám na vás prosbu, jelikož jsem zjistila u Python Regius i u Boa Constrictor které chovám parazity
a známý mi daroval zbytek pásek detia ale už v neoriginál obalu a netuším jak dávkovat do terárií, tak vás
prosím o radu kolik pásky dát do terárií o velikosti: DxVxŠ 140x120x80cm a 190x60x90cm. Předem moc děkuji
za rady.

Když se budeš obtěžovat hledáním tak to tady najdeš. Dřív jsem to počítal, teď to od oka nařežu a naflákám to do terárek. Takže pokud to není žádnej velkej kus dej to napůl a šoupni to tam. Nejlíp to dat do nějáké děrované krabičky. Nebo já to dělám tak že to dám do plastové mřížky ve které to je ještě daný v tom balení a zavěsím do terárka.