Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Avicularia metallica odchov

Zdravím,
pořídila jsem si dvě mláďata metaliček v prvním svleku, a jednohu A. versicolorku ve 2 svleku. Mám problém s metalicama. Mám je asi týden a ani jedna nechce žrát. Dávám jim rozpůlené červy, vždy ho jen obalí pavučinou a nechají tak. Mám je oddělené ve filmovkách, můžu je dát dohromady do jedné větší krabičky? Teplotu mají kolem 25°C a vlhkost udržuji rozprašovačem. Prosím poraďte jak je rozkrmit. Děkuji

ja mam malych pavoucku pomerne dost a krmim je na octomilkach :) pokud ale nejak se o potravu zajimaji tak to by ju i snedly pokud by meli hlad..nevim to jiste je to jen nazor zacatecnika:) ale myslim ze jen nechcou ...zkus mensi potravu..jak casto je krmis?

octomilky absolutně nedoporučuju..aviny jsou docela náchylný na všelijaký plísně a to krmení octomilkama je většinou doprovází...Stačí vzít cvrka a rozstřihnout vejpul...ona si to vezme...a potom druhej den zbytek vytahnout..ad to neplesnivý

Další věc je taky to ,že hodně avin do cca 3sv odpadne..mě po odchovu versiny ( 36 mladých) se dostalo do 3sv jen 24ks...další rok už to bylo lepší..