Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Období sucha x dešťů

Zdravím,
mám takový menší dotaz. Je tomu týden, co jsem koupil dvě krásné dospělé regiusky (1,0 9let, 0,1 7let). jsou v kondici, nažraly se a vypadají spokojeně. Teď k dotazu, minulý chovatel jim dělal období dešťů přes zimu a období sucha v létě. Mám tříletý pár, který bych chtěl příští rok zkusit nějak skombinovat s tímto novým párem a pokusit se o rozmnožení. Jen nevím jak jim sjednotit období? Myslíte, že bude lepší přeučit tříletý pár na "zimní" období dešťů, nebo mám protáhnout období dešťů "nováčkům" až do září a pak je připustit?
předem díky za názory

Zdravim moc ti neporadim ale chtel bych se zeptat jestli dodruzuju obdobi Destu a Sucha spravne mam to dany tak ze O.Destu zacina:v KVETNU a konci:v RIJNU a O.Scuha zacina:v RIJNU a konci v KVETNU.Vim ze to ma kazdy jinak ale jestli to mam spravne jako "delkove" jestli bych to treba nemel o kousek posunout.Diky