Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vitamíny na chut k jídlu ...

Zdravím ... Snad se to tu nikde neprobíralo .. Zeptám se zda dáváte hadům když špatně žerou atd.,nějaké vitámíny,aby jste jim "dodaly" chut k jídlu,podpořily trávení atd. ..?! Mám možnost koupit B.c. (cca 1 rok),který ovšem 3 měsíce nežral kvůli tomu,že utekl ... Ted když ho majitel objevil (což jsou cca 3 týdny),tak mu dal 1x myš,kterou ovšem po 3 dnech vyvrhl ... je to poměrně zajímavá koupě,ale taky poměrně velký risk,tak jsem na "váškách" ... Před tím žral normálně .. Moc díky ... Filip

kupovat zvire ktere evidentne neni v poradku je nesmysl, i kdyby bylo jakkoli levne. Zvlaste pokud nemate s resenim podobnych nesnazi zkusenosti. Proti hraje i to, ze mate doma jeste jina zvirata, na ktere muzete pri neopatrnosti prenest lecjake "svinstvo", ktere mozna za stav hroznyse muze (slepa duvera v informace od prodejce se casto nevyplaci). Nakonec se podobne "levne" koupe prodrazi pri kuryrovani zvirete, nehlede na to, ze s tim budete mit spoustu starosti, vysledek bude nejisty a jeste je tu riziko zavleceni nejake choroby do chovu. Co na tom, ze se had snazi zrat, kdyz tu potravu ani nestihne stravit? Muj nazor - nebrat ani zadarmo.