Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Informace o Pipa pipa

Ahoj lidi, mozna poradite, kde by bylo mozne koupit mladsi jedince pip.

Poptávka patří do inzerce. Nebylo by ani od věci zapřemýšlet nad nadpisem vlákna. Zamykám, bude smazáno. (halapremek) (halapremek)
Změna předmětu, původně: shanim (halapremek)
Odemykám a měním na základě požádání vlákno poptávající na vlákno informativní (halapremek)

Neviem, kto presne ich chová, ale od známeho z Banskej Bystrice som počul o človeku, ktorého samica teraz nosí na chrbte vajíčka alebo už aj mladé. Ak sa podarí, pokúsim sa zistiť na neho kontakt. Známy ho myslím pozná osobne, tak by to mohlo vyjsť.
Čo sa týka dospelej, kamarát mal na predaj jeden kus a chystá sa aj do Ostravy. Či ho ešte má netuším, ale ak áno, určite ju vezme so sebou.