Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Osemetna situace, jak ho sakra odtamtud dostat?

Dneska jsem zjistila, ze mi zdrhnul had. Po usilovnem patrani a zadnem vysledku, jsem si vsimla, ze moje kocka ustavicne cumi uz asi tri hodiny na drevenou obkladku zdi. Zkusila sjem prstama, jestli se za ni had dostane dostane, a ejhle, dira velka tak akorat po celym obvodu zdi. Had je tam obmotany, v skvyre mezi zdi a drevem, je to tak asi 3 cm. Po kleknuti na zem, vidim i konec ocasku. Ale ted co s tim? Prece nemuzu rozdelat celou drevenou zed. Napadli me i drastictejsi metody, jako izolepa na zemi. Pochybuju, ze dobrovolne vyleze, za predpokladu, ze mu na zadek dejcha petikilova potvora a dosti sadistickymi sklony. Za to nechci aby mi zdrhnul nekam pryc, kdyz uz ted vim kde je, mate nejakou radu, co s tim?

klid, vyleze, za čas dostane žízeň. Takže nachystat misku s vodou a čekat. No a nebo rozmontovat obklad... Na animal planet nebo kde dostávali hroznýše zalezlýho v motoru auta ven tak, že ho polívali vlažnou vodou. Trvalo to docela dlouho, ale fungovalo to. Ale to už ten obklad asi budeš moct rovnou vyhodit....Každopádně pětikilovou potvoru ať už to je cokoli (předpokládám že ta kočka) nepouštět do té doby do pokoje. A pak už jen doufat, že se had nenapije nikým nezpozorován a nenajde si ještě zábavnější schovku;-)

Popravde, tentokrat to byla zcela ma vina, vcera jsem hadovi menila vodu a zapomela jsem vratit zamecek. Je to ma nezodpovednost, ale jsme prece jen lide. Ja osobne mam jak zamecek, tak i tlusty kus vaty mezi dvirky, aby skla pri chozeni po pokoji o sebe netrasla. Jen se samotnym kusem vaty, to da poradnou praci ty dvirka otevrit. Priste si na to dam pozor. Njn, lisdka blbost :).