Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flexiterárium chameleon

Dobrý den, mám flexiterárium o rozměrech 90x45x45, žárovky však zcela nedokážou toto terárium vytopit,proto zvažuju možnost topné desky nebo panelu. Mohl by mi někdo poradit,jestli to je vhodné a jaký je v tom rozdíl? Děkuji.

žárovka ti to nevytopí jo? já mám terko 80x55x50 a druhé 95x54x50 a topím jen bodovou žárovkou, chameleon potřebuje teplotní patra aby si mohl najít ideální teplotu a ne v celém terku jednu stejnou teplotu tzn. pod žárovkou výhřevné místo a směrem ke dnu terka nižší teploty :)