Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem správný substrát

Zdravím chtěl bych se zeptat jaký je ten správný univerzalní substrát pro hroznýše královského na kterém by se dalo i krmit... momentálně používám dřevěvé hobliny ale ty se mu při krmení občas dostanou do tlamky a ja mu je pak musím vyndávat..

zalezi od chovatele - kazdy pouziva neco jineho a univerzalni pravda neexistuje... Nekdo ma noviny, jiny hrabanku, dalsi raselinu, ja lignocel, kamos kuru... Proste vyzkousej a pokud s tim nejsou problemy tak to neres a zustan u toho...
Do tlamy se mu obcas dostany jakykoliv substrat...