Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gallotia galloti galloti

Dobry den, zajimalo by me zda na tomto videu watch muzeme videt tyto ještěrky, nebo se jedná o jiný druh. Tyto ještěrky totiž chovám již přes rok a takovouhle nebojácnost jsem u nich ještě neviděl. Většinou vylézají pouze když je v místnosti naprostý klid a lovit sem je viděl docela agresivně pouze cvrčky a to jen zřídkakdy, ovoce se většinou ani nedotknou nebo si párkrát líznou. Zajímalo by mě tedy zda nevíte jak tyhle ještěrky naučit zvyknout na přítomnost lidí, díky za info.

ja je mam cca rok.ja je vidim vyhrejvat se pod lampou docela casto.radi maj banany.abych je ale mohl pozorovat,tak musi bejt v mistnosti taky absolutni klid a nesmim se ani pohnout.co delaj v noci nevim,ale potravu -treba cvrcky,nebo jinej hmyz berou bez problemu ve dne i za moji pritomnosti(ale absolutniho klidu,jak jsem uz psal).