Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Souziti vice kusu sklipkanu

ahoj sklipkani, jesterky, hadi a ostatni haved :-)

mam doma tri sklipkany a napadlo me co by to udelalo kdyby jsem se snazil je provozovat v jednom, rekneme vetsim terariu.
Jedna se o druhy brachypelma vagans a lasiodora parahybana.
Stari tak neco kolem 5 - 6 let.
Nezkousel jste to nekdo?
Diky za reakce

DKK

pokud to chceš mít zajímavý pusť tam nějakou Poecku:-)
Ne vážně, pokud chceš mít pořád oba,nedělejto.:-)
Dá se to s jinými druhy,ale nebudu to tady rozepisovat-...

ja som choval spolu dva kusi v skutocne priestrannom terarku a aj ked to ajpr vyzeralo ako super spoluzitie (spolu papali saranca), no nakoniec jeden prisiel asi pri nejakej potycke o nohu . . . a to islo o Avicularia versicolor co su urcite vhodnejsie pavuky na takyto experiment ako tebou spominane druhy.