Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pohlaví leguána

ahoj,poradí někdo jak určit jestli máme kluka nebo holku.Ani nevíme jak je starý ,má 17 cm i s ocasem.Máme jí 3 týdny a k našemu úžasu je perfektně ochočená.Ale těch ran ocasem sme slízli až až:-)díky za rady Lenka

loading...

...no abys pak nebrečela :-) I když Marc. taky řikala, že to bude asi samice, já bych si ty mladý podle hlavy moc neodvažoval tipovat. Samce s mini lalokem i lícní šupinou už jsem viděl a ne jednoho, póry mi ukazujou rozhodně víc na samce, při CDT 17cm (pokud je to pravdivý údaj) mít takhle "perforovaný" a poměrně velký póry rozohodně ukazuje podle mýho spíš na kluka. Nicméně je to teď 3-4:1 pro samici, takže radši držim hubu :-)