Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proběhla kopulace či ne..??

Zdravím.
Mám takový dotaz.
Když jsem přišel před pár dny do terárka viděl jsem jak se samec boa c. pokouší pářit se se samicí.
Samice ovšem jaksi neměla ocas zvednutý a tak nějak asi nejevila zájem.
Toto počínání probíhalo po několik následujících dnů.
Samce jsem poté dal pryč a po několika dnech jej vrátil zpět a vše se opakuje.
Samice o páření nejeví zájem.
Myslíte že samotné opravdové páření proběho už dříve a já jej nezaznamenal a teď už samice jen prostě samce odmítá...
Podotýkám že obě zvířata jsou zdravá a dospělá 4 letá....
Děkuji za názory.
R.

Asi Vas moc nepotesim ale receptivni samice se chova jinak... Kdyz sem paril hroznyse poprve stalo se to same... A to sem mel samce 2 - oba byli jako divy a pak sem dle osvedceneho navodu slabsiho odebral... Vitez se snazil co mu sily stacili - marne.. Pristi sezonu sem uz daval jen jeho - uz se az tak moc nesnazil ale samice se chovala ukazkove a vysledkem bylo 46 mladat :D
Stat se muze cokoliv a zadarit se muze kdyz to nejmene cekate...