Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motivace k páření Gekko gecko

Pěkný den, potřeboval bych poradit cca 2 roky valstním pár těchto gekonů, samec má cca 5 let, samice 4. Do dnešní doby se mi tento pár nespářil, jinak prospívají dobře, prostředí si myslím taky OK. Napadá vás někoho něco čím přimět pár k páření (změna prostředí, potravy, vlhkosti, teploty atd.)
Dík Petr

Pokud se nepletu, tak zrovna u těchto gekonů dost záleží na lokalitě. Pokud je každý z jiné, tak páření docílíš horko-těžko. Víc ti k tomu řekne určitě Uroboros, pokud sem zavítá. Zrovna s ním jsem to řešil. Ale určitě tuhle problematiku zvládá i někdo jiný.