Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Potkan ( Velkochov ) - Slovensko ?

Nakolko som tu novacik mam za sebou este len jednu otazku na ktoru som dostal vela uzitocnych rad za ktore vsetkym dakujem ... Chcel by som sa spytat dalsiu vec a to ... Poznate niekoho na SLOVENSKU kto predava potkany ? Najlepsie nejake velkochovy pretoze ceny v obchodoch su blaznive ... Ak sa da orientacna cena, potrebny pocet ks v odbere a samozrejme kde sa da taketo nieco najst ... Dakujem (B.C. - Junior)

Kamarát z Rimavskej Soboty má veľkochov potkanov. Neviem odkiaľ si, ale často s nimi behá po celom Slovensku, takže s odberom by nemusel byť problém. Orientačná cena je myslím 1,-€ za dospelého, ale to ti povie už on sám. Telefón na neho máš v súkromnej pošte.

konecne nieco rozumnejsie ... mne ponukana cena 2,-€ za odstaveneho potkana pride proste nehoraznost ... a jak to len robia ked to dokaze doniest a za myslim dobru cenu :) to je mi stale zahada ale podstata je ze sa to da :D pockam zatial este na vyjadrenia a potom zacnem uz nieco obvolavat pripadne a tak ... len rozdiel je este potkan co je uz dospely ale ma velkost X a je rozdiel urcite potkan ktory ma velkost Y a uz by som ho skor ratal ako prasiatko :D zatial dakujem :)

Kamoša jeho minifarmička na potkany a iné hlodavce živí, mesačne ich vyprodukuje možno aj pár tisíc kusov všetkých veľkostí, plus škrečky, myslím, že aj myši, voskové červy, šváby... Množstvá, veľkosti a ceny nechám na neho. Treba sa mu ozvať, na podrobnostiach sa dohodnete už vy dvaja :-)