Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem topný kámen

zdravím všechny, chci se zeptat jak řešíte protažení kabelu k topnému kameni při výrobě vlastního pozadí, které bude přilepeno na stěně? Pokud budu muset někdy topný kámen vyndat, nerad bych boural pozadí.

Díky za rady, mám ale celoskleněné terárko s větrací mřížkou na zadní stěně nahoře.Když protáhnu kabely po zadní stěně dolu a pozadí přilepim, už tudy v případě potřeby zástrčku od topného kamene nevyndám, mám kámen od exo terra, nerad bych při poruše řezal kabel a tim přišel o záruku. Už jsem jeden reklamoval. Děkuji

No šlo by to udělat tak,že(předpokládám,že zadní stěna bude např z lepidla na dlaždice)by jsi udělal normálně stěnu a ze zdola nahoru by jsi do stěny vyříznul kanálek.Tudy by jsi kabel vedl až na horu a aby nebyl kabel vidět,tak ho natři stejnou barvou jako pozadí.Kabel nebude vidět a kdykoliv ho můžeš vyndat :-)