Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Předělávka akvária

Dobrý večer. Chtěl bych poprosit o rady ohledně opravy a předělávky akvária.
Dostal jsem dnes nepoužívané akvárium 80x35x40 (dxšxv). Má jeden bok na dlouhé straně úplně odlepený a také na druhém rohu nedrží úplně dobře.
Chci ho teda úplně rozebrat a slepit znovu. Zároveň bych si ho chtěl otočit na rozměry 80x40x35 které mi pro želvu víc bude vyhovovat.

Může mi někdo poradit čím půjde nejlépe očistit od zbytků silikonu ?
Sklo očistím toluenem ale zbytky silikomu tím moc nejdou.
Zároveň budu potřebovat upravit i některé sklo (ale to asi zavezu ke sklenáři protože jsem to nikdy nedělal). Jakékoli rady jsou vítány.

ahoj moji známy o mě vědí že mám rád zvířata takže mi dávají všechny takový blbůstky jako akvária a klece takže sem kdysi taky uvažoval že bych ňáky akvárko předělal ale ňák s toho vzešlo no a konečně moje otázka nechceš vložit foto moc by mě to zajímalo no a kdyby někdo potřeboval naky akvarko tak at napíše SZ