Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přišlápnutí hada

Ahoj, kámoška si přišlápla omylem hada, když si s nim hrála. Je to nějaký hroznýš, zhruba 4 měsíce starý a prý má něco kolem 60 cm. Hrála si s nim a přišlápla mu ocásek, prý nedošlápla, že když ho cítila, tak hned uskočila, ale víte jak... Má o něj prostě strach. Prosím povězte mi, co se mu mohlo stát, a kdy se to asi tak může projevit... Díky moc

Hrála si s nim a přišlápla mu ocásek

::) To si s ním hrála slepou bábu nebo co? Mám takový tušení, že tohle se hadovi asi moc nelíbilo.

Nevim co na to říct. čistě selskym mozkem říkám, že může mít poškozený vnitření orgány, polámaný žebra, nebo poškozenou páteř. Nevim, kde konkrétně na něj šlápla, jak moc atd atd...
Jestli je tu někdo učenější, klidně mě opravte. já k tomu můžu jenom říct, že chování majitelky asi nepochopím.