Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem phrynohyas resinifictrix, neviem si rady

Caute vsetco takze moj problem spociva v tom ze moj samec nechce zrat on si mysli ze je obdobie parenia a je strasne tmavy a ma aj pariace mozoly a ma cele zacernale nohy a nechce popri tom zrat nezere uz 2 tyzdne ale samica neni na parenie pripravena a tak ho ignoruje ale on stale je ako sialeny a nezere diki za rady.
Změna předmětu, původně: pheynohyas resinifictrix, neviem si rady (krokodýl)

Pokavaď si dobře pamatuju, tak si o problému s nežravostí psal přesně před rokem, možná na tom něco bude.
Některé žáby vydrží nežrat i několik měsíců, pokud nevydávají mnoho energie, půst jim neškodí. Akorát by neměli nějak viditelně ztrácet na váze.

no tak to uz s nim tak dobre neni je to cca 1 mesiac a stale nechce zrat uz sa mi zda aj pochudnuty nelezie vobec stale je len na jednom mieste a tak som mu dnes po cca 5 dnoch dal nasilu zophobasa zda sa mi ze ked dycha tak puka a neviem ci nieje nahodou nejak chory dakujem za kazdu dobru radu asi s nim budem musiet ist k vetovi ale neviem najprv sa popytam tu lebo vy mi asi poviete viacej ako vet ktory je skuseny len so psami a mackami my tu nemame vetou ktori by boli odborom na cudzokrajne zvery

My ale neznáme podmínky tvého chovu, podle kterých by se dalo něco odhadnout.
Třeba fotka celého terárka by se hodila a teplota a vlhkost jakou tam máš?

Žabky máš v terárku spolu? Nebo si je hned jak začaly problémy separoval? mají dost úkrytů a prostoru?

Nežravost jde často ruku v ruce se stresem.

cauko diki za odpoved takze teplota 28 stupnou,vlhkost 90% terarko je 45*40*60 (d,š,v) foto terarka sem dam cca zajtra moj problem je ze zabak ma nejaku divnu nohu uz 2 roky ked zvalil drevo a to mu ju privalilo inak zral v pohode liezol lenze teraz prestal skoro tu nohu pouzivat a nezere aj ked mu chcem dat nasilim tak vyvrhuje stravu, samica je v pohode uz ho aj velkostou predbehla a bola by schopna aj parenia chovam ich spolu.
Dakujem za kazdu odpoved velmi dakujem.