Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hřbetem a přilbou

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám 1,5 roční samečka. Nikdy neměl žádné problémy. V térárku je vše jak má být. Asi před týdne se mu hřbet (hned pod ostny) zbarvil do světle zelené, dnes ráno to má už i na polovině přilby. Vše pouze na jedné straně druhou má úplně normální a pod tímto taky. Jí normálně. Je aktivní vše jako vždycky. Bojím se aby to nebyl nějaký druh plísně nebo nějací paraziti. Poraďte mi. Děkuji

myslim že světle zelená není nic čeho se bát:) (ale sem začátečník takže spíš počkej až ti poradí někdo zkušenejši:)) ale prostě na uklidnění myslím že pokud je aktivni stejne jako dřiv a jedna se o zelený zabarvení je to ok:) každopádně pomůže když dodáš foto:)