Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hroznýš královský na černo?

dobrý den prosím vás chtěl bych se zeptat na zákony Boa.C. protože jsem četl že musím zajít na veterinu nebo někde do nějakýho oddělení :D nevím přesně a pak ke mně příjde uředník a zkontroluje jestli mám pro něj vhodné podmínky takže otazky znějí : je to pravda?může se chovat bez tohohle potvrzení?můžou na mně přijít?hrozí mi pokuta?chovete je vy schválnené?? diky předem

To platilo s vyhláškou č.75/1996 Sb. stanovující nebezpečné druhy zvířat, která již neplatí - byla nahrazena v listopadu 2008 vyhláškou č. 411/2008 Sb. stanovující druhy zvířat vyžadující zvláštní péči. Hroznýš královský se již registrovat nemusí, načerno ho tedy nemáte. Nemusíte mít obavy.