Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POTKANI

DOBRÝ DEN, CO TO ZNAČÍ KDYŽ POTKAN VÁS NEUSTÁLE POČŮRKÁVÁ.NEMYSLÍM NA VĚCI , ALE KDYŽ JE VOLNĚ , PŘIBĚHNE CIKNE NA MOU DCERKU A PAK ZASE K NÍ PŘIBĚHNE A OPĚT. DĚLAJÍ TO OBA NAŠÍ POTKANI. MÁME SAMICI A SAMCE.DĚKUJI

Tím by to mohlo být také , ale je už u potkanů známe že nemají dovyvynuté svěrače a proto prostě neudrží moč.LAPTOSPIROZA jsou bakterie ktere prenaseji potkani moci , pobihaji po skladech a močí na plechovky a potom kdyz pijete z plechovky tak na toto onemocnění můžete i zemřít.to jsem trochu odbočil ale je dobré to vědět...

kdyz pijete z plechovky tak na toto onemocnění můžete i zemřít.to jsem trochu odbočil ale je dobré to vědět...

take je dobre vedet, ze domaci potkan, ktery neleze denne kanalama se s leptospirou obvykle nepotka, tudis ji nemuze ani prenaset.

Tím by to mohlo být také , ale je už u potkanů známe že nemají dovyvynuté svěrače a proto prostě neudrží moč.LAPTOSPIROZA jsou bakterie ktere prenaseji potkani moci , pobihaji po skladech a močí na plechovky a potom kdyz pijete z plechovky tak na toto onemocnění můžete i zemřít.to jsem trochu odbočil ale je dobré to vědět...

1) leptospiroza
2) je to znamej HOAX www.hoax.cz
a) Leptospiry nemaji sanci prezit uschnuti, takze sance na nakazeni touhle cestou jsou velmi maly
b) Sance na preziti Leptospirozy jsou naopak docela velky, normalni zdravej clovek to obvykle behem dvou tejdnu rozdejcha i bez pomoci felcaru.