Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno psohlavec orinocký

zdravím prosím o radu chtěl bych si pořídit tohoto nádherného hada a tak mám v plánu postavit terárium o rozmšrech 150x100x50(d,v,š)tak se chci zeptat jestli je to dostačující..

Je to víc než dostačující. Odpovědi na dotazy tohoto typu se přece dají snadno najít. Když už se člověk nechce hrabat tady ve vyhledávači, tak stačí použít google a odpověď dostanete dřív, než řeknete psohlavec. http://www.google.cz/search?hl=cs&rlz=1T4GPTB_en-G BCZ299CZ300&q=Corallus+hortulanus+chov&btnG=Hledat &lr=lang_cs&aq=f&oq=