Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení chamíka

ahoj,
mam dotaz!! jake cvrcky davate chamikum??
vyzkoušeli sme domácí,banánové a dvouskvrnné - nejvíc chutnají domácí, ale taky mám s nima největší problém, skáčou a nedokážu je chytit,natož obalit vitamínama :-( ;-((

banánovi a dvouskvrnní jsou klidnější ale oskarovi trvá než si je pochytá..asi to je tím, že jsou takoví "zdechlí" a málo se pohybujou.. zkoušel jsem je dát do kelímku od jogurtu,ale to nejak chamču nezaujalo..
takže asi jsou nejlepší ti domácí, ale s nima mám zas problém já...:(
někde jsem četl že na rychlé cvrky platí 10minut v lednici,že omdlí a je to..

jak to děláte vy?? popřípadě neznáte nějaké zlepšováky???

btw. co kdybych místo obalených cvrků dával vitamíny v kapkách do vody?? ale to nevím, jestli to bude oskar pít, protože jen rosím a misku tam nemá..

Zdravím já krmím jak domácíma tak bananánovíma ,ale s odchytem cvrků problém nemám.Jestli si váš chamík nehýbajících cvrků nevšímá tak s nima trochu zacukejte já ty moje krmím z ruky ale sem tam je nachám pořádné zalovit.

ja krmim chamika vsim od cervi ,kobylek ,cvrcku ,cvábu ,mensi zizaly, muchy..proste temer vse v spravne veliksoti... cvrcky dej na chvilu do lednicky oni se sklidni vyndej jich pozadovany mnoztvi a dej je do zvlastni krabicky (bez direk co se da uzavrit) kde predem nasypes prasek...zatrepej sni a sou obaleni krabicku jednoduse otevri az ve dvirkach terarka oni vylezou rouvnou na obed:)

já mam takovej tríček.vzhledem k momentálnímu počasí vyhodim krabičku s cvrkama na pět-deset minut na balkón a oni jakoby "zpomalej" a pak se daj krásně chytit.pak si ho hodim do nějaký jiný krabičky,trošku orosim z rozprašovače vodou a pak poprášim vitamínama.a jak chamík pak baští :-)