Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Symbioza

jaká zvířata mohou žít v simbioze znám jenom krokodýli se žábami,želvy s ještěrkami mohou žít s někým v simbioze např štíři??
Změna předmětu, původně: Simbioza (carlos)

McMarshal asi nazývá symbiózou druhy, co spolu mohou žít v jednom terárku (ikdyž žáby s krokodýlama teda nee) a neuvědomuje si, že to ve skutečnosti znamená něco jiného... Pakliže to je tak, tak na tuhle otázku - za předpokladu dostatečně velkého terária - existuje tisíce možných kombinací ovlivněných navíc ještě individualitou každého jedince, takže no comment.