Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem P.imperator

Mám terárium 30x50x30 (v.d.š) a mám v něm 2 Pandiuse imperatory (samice samec) bylo by možné dokoupit do tohoto terária ještě jeden pár,stačila by tato velikost? je lepší pro rozmnožování mít 1samce a 3 samice nebo 2 a 2??
[mod]Změna předmětu, původně: P.Imperator (VH)[/mod]

Jak jiz bylo psano je lepsi 3 samice a jeden samec, nervozni z gravidity zacinaji byt az pozdeji , to poznas az samice bude vypadat jako by chtela prasknout :-) moji nekteri stiri taky maji obdobi kdy jsou nervoznejsi a jindy je nevidim mesic i dyl.

ahoj , mam otazku nie celkom k teme ale ohladne p.imperator. Ako často , čím a v akom množstve kŕmite imperátorov? Kúpil som dospelý pár , dávam im cvrčky a jeden zožerie asi tak 2 ks za týždeň . Je to málo alebo dosť. Čítal som o nich dosť ale ohľadne kŕmenia som toho veľa nenašiel. Ďakujem