Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokus o sebevraždu

Vážení kolegové, dovoluji si vás upozornit na podivný tefonát, který včera absolvoval jeden z chovatelů jedovatých hadů. V půl jedenácté večer mu volal neznámý člověk, který ho žádal o radu, zda-li jeho hadi (Viperidae), které nabízí na ifauně, dokáží zabít člověka. Nebyl to žádný opilec, mluvil jasně a srozumitelně. Svůj dotaz vysvětlil tak, že si chce vzít život a to právě tímto způsobem. Nedávno prý si koupil jakéhosi ploskolebce, ale ten ho údajně neskolil ani po třetím kousnutí. Poté, co mu šokovaný a právě probuzený chovatel vysvětlil, že se chystá udělat děsnou blbost, se dotyčný v klidu a slušně rozloučil a zavěsil. Kamarád je z toho od rána celý špatný, hloupý vtip vylučuje. Přesto, že mohlo jít o nejapný žert, v tom případě ale profesionálně zahraný, rozhodl jsem se to tady raději zveřejnit a upozornit všechny na zvýšenou ostražitost. Víc než kdy jindy zvažte, komu takového tvora prodáváte. Zvlášť teď, když je na dobré cestě změna vyhlášky o druzích vyžadující zvláštní péči...

Kdyby to myslel opravdu vazne s tou sebevrazdou, tak se nepta zda by ho ten ci onen had dokazal zabit..zjisti si to jinde a toho hada proste koupi aniz by se ptal..
A kdyby byl az tak moc zoufaly, tak je mu myslim jedno jakym zpusobem si svuj zivot vezme..ten clovek neni rozhodnuty..takove veci jako ho me napadaji bezne..