Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Varanus exanthematicus-určení pohlaví

zdravím rád bych se zeptal na ruzné možnosti zjištění pohlaví u V.Exanthematicus. vím o chirurgické možnosti a dál jsem nic nezjistil ale rád bych dokoupil druhého do páru a tak bych chtěl vedět co to mám vlastně doma za pohlaví. klidně doporučte i nějakého veta z brna pokud by někdo věděl. děkuju moc

loading...

na palackého na veterině profesor Knotek -klinika malých savců nebo obratlovců nevím přesně jak seto jmenuje,pohlaví u varanů je trochu oříšek -samice má pachovky možná ještě hlubší než samec hemipenisy tak jeto takový všelijaký