Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cordylus

Hledal jsem po našich stránkách a nikdo nicmoc o kordylech.Chováte někdo?K dosažení jsou snad jen tropidosterni.Pochlubte se chovem i terarii.

Díky za info.Na gigantey asi mít nebudu,ale rhodeziani by byli lákaví.Já však myslel co má kdo u nás i v našich zoo.A ukázky terárek.Svoje teď zimuju,terárko jsem jim zrušil a hledám inspiraci.Ty německý terárka se mi nějak nelíbí,až na jedno s C.cataphractus.Tam vahám.Sice už nevím kde to bylo,ale mám to v hlavě.Tak se vokažte ať mužu začít.