Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemocná želva

dobrý den,
mám problém ze svou vodní želvou.
Nereaguje na pohyb a že oslepla a je celkově dost malátná,co se mohlo stát?měla chvilku špinavé akvárium,vyčistila jsem ho a dala jí novou studenou vodu a pozoruju na ní tyto příznaky:(
Může být oslepnutí jen dočasné?na očích nevidím jinak žádné poškození,jako třeba zánět spojivek.
co by jí mohlo být?:(
díky za odpovědi

jestli neutrpela sok se studene vody.dejte ji zatim ,nez se probere,do nake krabice a na ni zdroj tepla 40w zarovku aby se pekne prohrala.jestli se probere,tak ji tam zatim nechte takto par dni,to ji neublizi,ale kazdy den ji 2x denne vykoupejte ve vlazne vode aby se napila.kdyz bude v pohode ,tak uz muze do akvarka s vodou kolem 22 stupnu.kdyztak popiste podminky chovu.