Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem svlek

Zdravim,mam koralovku sedlatou,je to jeste mlade.Doma ji mame od 18.11.Ve zverimexu mi rekli,ze se svlekla poprve 5.11.A od te doby ani jednou.Tak jsem se chtela zeptat,jestli je to normalni.Jsem zacatecnik.tak nevim,jak casto by se mela svlekat.Zere normalne,teplota v terarku je taky,jak ma byt.Diky za odpoved.Ivana

Takze je v pohode,ze se jeste nesvlikla,ju?Ja jsem totiz cetla,ze mladata se svlekaji casteji.A myslela jsem,ze kdyz zere a uz i povyrostla,tak ze se svlekne.Tak to jsem rada,ze je to v pohode.Uz jsem se bala,ze je neco v neporadku.Zatim ale nevypada,ze by se mela svleknout,ani se nezakalila.Jinak rosit budu urcite:o)Tak vyckame a uvidime.Diky.