Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon nemůže chodit

Ahoj. Dneska ráno mi chamice slezla v terárku na zem a celý den pouze ležela. Myslel jsem si, že je jí pouze nahoře teplo, tak slezla dolů. Ale teď při důkladnějším prohlížení, jsem si všiml že skoro nemůže chodit, jakoby se plazí po zemi jenom. Dneska ráno jsem jí dával napít a pila normálně. POuze cvrrčky odmítala. Také jsem už delší dobu nenašel nikde trus. Zbarvení má klasické do zelena. Vitamíny a Ca dostává. Prosím poraďte....

Zdravim, mal som tento isty problem s mojim jemenakom. Mal som samca, zapožičal som ho kamaratovi na sparenie a on snim nejako šibrinkoval a spadol mu na zem. Prestal chodiť. Zadnu nohu mal zlomenu. Riešil som to tak že som mu dal tenku paličku okolo nohy a jemne zalepil paskou. Bolo to niečo na sposob bandaže ... Bohužial mne odvtedy absoultne neprijimal žiadnu potravu, po 3 tyždnoch bol uplne vychudnuty bledy, tak som ho radšej predčasne s CO2 ...