Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak velké terárium pro samce PMB ?

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak velké terárium pro samce adult tmavky jestli by stašilo 170-180x80x60 říka se že se hadi cejtí lepe v menším terárku...tak bych se chtěl zeptat jestli by to šlo pro adult samce tmavky.Děkuji

já vím když vy by jste mi zase nadávali a to já nechci ! snakemann:nevím koupím si jí kdyžtak až budu bydlet bez rodičů

VOŠIŠÁKU ptej se prosímtě příště pod svým nikem.Stejně tě odhalili a jsi tu akorát zase za vola.Peklo si tu děláš sám.Přitom na tvojí trivialní otázku najdeš odpověd v každé knížce,ba i příručce pro teraristy.Tak příště přemýšlej a znaš se domyslet následky svého jednání.:-)