Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ibišek

Teď přes zimu je hodně málo zeleného a četla jsem, že agamám se může dávat ibišek. Otrhala jsem dva lístky na zkoušky z kytky ve škole, ale pak jsem si všimla, že se jednotlivé kytky liší. Jsou některé druhy ibišků co se pěstují v květináčích jedovaté? V 21. století ji měli mezi jedovatými rostlinami! Jaké máte zkušenosti s touhle rostlinou u agam?

Ahoj, neřkl bych že přes zimu je málo zelenýho. co takhle skočit do obchodu Albert,Tesco,Globus atd...mnoha dalších.a koupit tam polníček,rukolu,čínské zelí. A etrhal bych nějakej Ibišek o kterym nic nevim a kort ve škole kde si na to každej plivne. Jinak u nás se zvířatům zeleně či rostliny které neznáme a nevíme o nich vůbec nic NEDÁVAJ a to si myslim že ani ostatní.

Ibišek zkrmuji běžně, má dobrý poměr Ca:P a hodně vápníku. Hodně celulózy. Samozřejmě zkrmujeme vlastní vypěstované rostliny, u nás se prodává a pěstuje nejvíc - co jsem teda viděl - Hibiscus rosa sinensis (čínský). No a květ ibišku je jedna z největších laskomin ;-)