Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kousání

měl bych dotaz jestli se to tu uš řešilo tak se omlouvám nenašel jsem to tak to smažte nebudu se zlobit no tak k dotazu mam 75cm guttku a uš ji davam myši ted sem ji dal a oda ju zaprve nemohla chiti a ona ju kousla ne moc a nebila vidět žadna ranky a aš ju konečně uškrtila tak ju polikala a z tlami uš koukali jenom nožky a kus zadku a ona ju vyvrhla chci se zeptat teda kdyš ju ta myš kouše mám zakročit?a kkdyš ju vyvrhla vadíto něčěmu jak ju vyvrhla tak sem koupil č holata a slupla to předem děkuji za odpovědi

Tak to je masakr, tohle se tak casto nevidi :-)

Moc sem nepochopil, kdo koho kouse, kdyz jsi nepouzil mezi vetami ani jedno znamenko Pokud uzovka mys, tak je to v poradku. Pokud naopak, tak ji zkus treba davat mrtve mysi.

Pochytil jsem o vyvrhnuti...jake mas podminky v terariu? Stalo se to poprve? Nevyrusil jsi ji?

jo omlouvam se,takže myš kousla užovku ale nebilo to na ni vidět a ptám se,jestli uvidim že je ta myš agresivní mám zakročit?jo vyvrhla mi to poprve krmim mimo terárium,terárium 80x40x40 teplota okolo 25-28stupňu s nočnm poklesem na 22-23stupňů vodu měnim ob den krmim podle velikosti myši bud jednou za 14dni kdyš to je dospěla myš nebo jednou za tyden 2-4holatama,a s krmenim sem ji nevirušil ona je takova že i kdyby tak by se nenechala rušit díval sem se na ni a trčelz ni jenom zadek a pak to vyvrhla.A mužu se zeptat jak ji mam zabít mrsknout o zem se mi s ní moc nechce teda