Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zřejmě nemocná želva nádherná.

Mám cca 1 rok starou želvu nádhernou a zrůžověla jí spodní strana krunýře. Nevíte jestli se jedná o nemoc? A jestli ano tak bych potřebovala poradit co s tím. Internet jsem už prolejzala tolikrát, ale nic jsem nenašla. Předem moc děkuju. Petra bapinka@seznam.cz
[mod]Změna předmětu, původně: pomoc!!! (Melda)[/mod]

Budto bude infekce krunýře... musela bych vidět foto, ale víceméně to vypadá na selhávání ledvin, prvotní příznak je právě zrůžovění později zčervenání spodní strany krunýře. V tomto případě bych nemeškala. A navštívila veterinu spec. na plazy.