Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocet gekonciku v tera?

Ahoj, chtel jsem se jen optat jiz delsi dobu chovam hady,chameleona a krokouse, ted se mi udelalo misto na terarko 110x75x50, chtel jsem se zeptat zda rozdelit na 2 nebo maximalni velikost produktivni skupiny? predem diky moc

no tak teoreticky by se tam nacpalo i 2,6 dle mě. Záleží na tom, jestli to chceš "na chov" - tzn co nejvíc jedinců a ať se množej a nebo spíš "ze zájmu" tzn hezky si s tim vyhrát a dát jich tam míň. já mám 0,2 ve 60x45x45 a taky by se jich tam dalo narvat víc...