Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka červená - páření se dvěma

Zdravím , chtěl bych se zeptat mám 2,1 guttat a tedkom sem pářil 1,1 sunglowy , jak jsem je šmíroval po nocích tak mi z toho výplývá.....mít přichystaný inkubátor :-) no a ještě mám 1,0 klasik a nevadilo by kdybych i toho nechal spářit s tou 0,1 sunglow??nemělo by to nějaké následky na vejce či možnost další oplození samice?Díky za odpovědi .....

(omlouvám se , pokud tu už jedno vlákno takové je ale já jem ho nenašel)

Samec na ní začíná najíždět od ocasu směrem k hlavě.Samice mu může utíkat.potom to trvá déle i několik hodin než na ní celý najede a bokem kloaky se přitiskne k její kloace a vsune do ní jeden z jeho hemipenisů a přitom se různě vlní ale to neznamená že pořád , většinou na začátku , důležité jsou ocasy no spíše kloaky musejí být u sebe.