Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záznam o chovu

Koupil jsem si chovnou skupinku želv hvězdnatých s doklady a smlouvou. Chci se zeptat zda musím hlásit změnu na úřadě když od 1.1.nepodléhají registraci a jak mám postupovat v případě možných odchovů např. záznamy o chovu v případě kontroly atd.
Děkuji

Chovatelsky denik musi byt cislovan, tedy napr. "Kniha c.1", dale musi byt kazda stranka ocislovana, musi byt uveden konkretni informace o chovnem jedinci, o kterem se vedou zaznamy, napr. vedecky a cesky nazev druhu, popis exemplare (nejlepe fotka), datum ziskani, informaci o tom, odkud exemplar pochazi, datum prevodu a dalsi informace. Vse je teprve ve fazi priprav, provadeci vyhlaska k novelizovanemu zakonu 100/2004 Sb. by mela byt uvedena do zivota na konci brezna.