Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oddělený chov

Chtěl jsme se zeptat na sexuální aktivitu u samců. Jestli i při odděleném chovu (každý jedinec má své tera, ale jsou ve stejné místnosti) když samec cítí X samic které by se mohli pářit, jestli neztrácí touhu po páření a nebo oddělený chov (každý své tera, ale jiná místnost) jestli to má vliv na zvýšení jeho sexuální aktivity. Díky

loading...

Ahoj, tohle je asi hodne individualni, spouste lidi se hadi pari kazdy rok i pri spolecnem chovu v jednom tera, kamarad ma oddelene samce od samic a to tak ze jsou od sebe cca 10m pres 2 zdi a porad nic u nekterych samcu...takze je to i dost o stesti a naplanovani klidu teplot a dalsich veci...ja mel samce se samici nad sebou a s parenim problem nebyl...

No tak já bych řek, že v jedné místnosti by mohli bejt , já mám tedkom společně v jedné místnosti guttky a jak jsem samce dal k samici, byl aktivní až moc, páření se opakovalo každý večer (samec začal asi tak 20:30 a skončil až někdy v noci) , toto se opakovalo celý týden , pak jsem jím dal nažrat a oddělil :-) jinak dávám ještě samečka kamarádovi o dům dál k samici :-)