Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krab

hledám už dlouho dobu někoho( i firmu) kdo by byl schopen zajistit dovoz krabů z jezera Tanganika jedná se o rod Platythelphusa a z Vietnamu rod Potamon.Bohužel ryby se z těchto oblastí, dovážejí, ale nikdo není schopen tyto kraby dovézs,proto se obracím z prosbou jestli někdo mi nemůže pomoci je získat do mého chovu.Předem děkuji za odpověď.

loading...

To sme na tom skoro stejně :D
Akorát že já už to vyřešil tak,že jsem si přivez Potamon socotrensis...Teď jen doufat že z prcků budou obě pohlaví(u malejch to prostě poznat nejde) a že se povede odchov :) Tihle miláčkové jak nyní zjišťuji nežerou ryby a nejsou ani minimálně kanibalističtí což se o ostatních Potamonech říci nedá :)