Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doplňování tekutin

Ahoj lidi
Chtěl sem se Vás zeptat jaký zpusob doplňování tekutin používáte u svého chama když např na víkend musíte odjet..aatd...Uvažuji o koupi nějakého udělátka ale nevím co je nejvhodnější:Jestli mlhovač Fogger (ale z toho by se asi moc nenapil a navíc by tam musela být nějaá vodní nádržka ve které by byl) nebo kapátko dripper od značky lucky reptile(u toho asi za chvíli voda dojde a bude na suchu)...tak vás prosím o nějaký typ na nějakou věc která je učinná a zároveň finančně dostupná...
Díky moc...

vodopád nebude moc dobrej, příliš by ti zvedal vlhkost a to permanentně - což jemeňákům zrovna nesvědčí.

tak vás prosím o nějaký typ na nějakou věc která je učinná a zároveň finančně dostupná...

Většinou poměrně šikovná, účinná a finančně dostupná je ochotná sousedka;-)

:-D:-D jj o tom už sem taky uvažoval:-D:-D ale nwm jestli by se dokazala prekonat...spíš ne;-)...ale myslel sem že bych ten vodopád měl zaplej jen chvíli...né celej den....ale asi budu muset přemejšlet o nějakém roprašovači...nebo kapátku;-)