Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jemeňák a oxitocín

naše samička je již v 39. dni březosti a stále žádná vajíčka nesnáší, neleze po zemi a nehrabe a ani nepřestala žrát. Kdy bysme s ní měli jít na veterinu pro oxitocín a kalciovku, nerad bych aby natáhla bačkory...? pokud potřebujete vědět nějaké další info vše rád zodpovím.

Vajíčka vypadají úplně stejně jako ty tvoje ;-) Jsem jen o pár dnů dál než ty. Po nakladení byla všechna krásná, vyplá, bílá, po 10ti dnech tři splaskly a ten zbytek je 14 dnů a krásně si roste:-)

Děkuji, zatím je mám stále ve zvláštní krabičce v inkubátoru, ale u jednoho je to spíš sentiment, protože je jak sušenka :-/.Ještě jsem nepřemýšlela jestli si nějaké nechám, uvidíme za půl roku, možné je vše. Přeji zdravý odchov:))