Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem finální nátěr

Zdravím chtěl bych se zeptat co by jste mi doporučily jako finální nátěr na stěnu terária. Dělal jsem jí z polystyrénu a navrch jsem namatlal lepidlo na dlaždičky ale jelikož je to terárium pro gonyosomu tak bych to potřeboval přetřít něčím nezávadným a hlavně aby to nepropouštělo vodu a nerozmáčelo to lepidlo na dlaždičky..

Ahoj, využiju tohoto vlákna, abych nezakládala zbytečně nové, jde o krátký dotaz:
Jak dlouho zhruba je třeba terárko větrat před vpuštním hadice? Stěna je natřená lakem a spáry ucpané silikonem, takže to je docela síla a pochybuju, že to do týdne/14dní úplně vyčichne. Někdo říkal, že hada stěhoval za dva dny po uschnutí laku a silikonu, ale to se mi zdá moc brzo, smrdí to uvnitř docela dost. Mám strach, že výpary hadici nějak ublíží.
Díky za odpověď:-)