Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedosvlečený hemipenis

Dobrý den.Právě se mi dosvlékl sameček P.Regius.Tělo a hlava+oči jsou v pořádku ale z hemipenisu mu koukal kousek kůže tak jsem ho dal na ubrousky a navlhčil ho.Má tam trochu krve tak nevím co stim, nikdy sem se stim nesetkal.Jinak kůže už tam není tak nevím kam se poděla.Had je jinak aktivní.Prosím poraďte.(fotka mi sem nějak nejde dát)

ale z hemipenisu mu koukal kousek kůže

Tuhle formulaci fakt nechápu.

Svlečka pocházející z hemipenisových kapes je tak jemná a tenká, že je nemožné, aby sama o sobě cokoliv poranila. Takže asi to bude něco jiného - chtělo by to tu fotku.

Ráno je sem hodím.Jak jsem psal s ničim podobným jsem se nesetkal.Prostě když jsem ho kontoloval tak mu "čouhal" kousek staré kůže.Nijak jsem za to netahal abych to ještě víc nezhoršil.Pak jsem dal hada zpět do tera a když jsem na něj koukal za chvilku tak už jí tam neměl, měl tam akorát trochu krve tak jsem to otřel.