Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozadí

Omlouvám se, vím že už je to dost ohrané téma a opravdu jsem tu dost dlouho ležela, pročítala a promýšlela... Snažím se vytvořit pozadí do nového terárka pro jemeňáčka. Nakoupila jsem polystyren, silikon, lepidlo na dlaždičky... Ale dnes mě tak napadlo, že je škoda zmenšit prostor terárka tím polystyrenem a chtěla jsem se zeptat, jestli mi to lepidlo bude držet jen na laminu? A také, jestli máte někdo zkušenosti s dvířkama z plexi. Terárko totiž bude na zemi, vysoké 150cm a máme takové dva akčnější psy.... Děkuji

Pánové omlouvám se, jestli jsem Vás se svými psy pohoršila. Rozhodně jsem nenapsala, že terárko budu mít uprostřed obýváku kde na něj budou hafani od rána do večera skákat. Každopádně stále jsou to velcí psi, tak mi to plexi přišlo lepší, jen kdyby náhodou...
Jinak Vám teda děkuji za rady, kdybych potřebovala kritiku, dojdu si jinam.

nejde jen o ty psi, terko s chameleonem by měl být co nejvíš - snaží se schovávat do výšky - nikdy se takto nedostane nad lidi. Raději nižší terárium někam na skříň.
Jinak plexi co se týče dvířek je sice praktický, že se jen tak nerozmlátí, ale velmi rychle se poškrábe a za rok používání bude opravdu "hnusný".

musí být i takto vysoko, když bude v části, kam opravdu běžně nechodíme, jen ji budeme chodit krmit? myslela jsem, že v takovém případě nebude mít takovou potřebu se schovávat a bude mít zajištěn dostatek klidu.
a myslím, že si sama snáž vyměním plexi, než klasické sklo. ono na skle taky zůstávají nějaké ty usazeniny z rosení a at se člověk snaží jak chce, prostě to už nikdy nebude jako nové. a než tam pořád máchat nějakým hadříkem, radši jednou za rok vyměním plexi. to byl taky důvod, proč jsme šli do lamina a ne do klasického terárka. pořád to vypadá celkem pěkně..Tedy aspoň doufám :-[