Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem physignathus cocincinus

AHOJKY,CHCI SE ZEPTAT-MÁM NECELÝ ROK AGAMY KOČIČÍNSKÉ,TERÁRKO MAJÍ VELKÉ,POTRAVY TAKY DOST ALE TEĎ TĚCH POSLEDNÍCH 14 DNÍ SE PEROU,NEVÍM ZDA TO JSOU 2 SAMCI NEBO PÁREK? TEN O TROCHU VĚTŠÍ NEŽ ZAČNE TOHO DRUHÉHO NAPADAT TAK JAKO BY HRABAL PŘEDNÍ NOHOU?:) PROSÍM MOHL BY MI NĚKDO PORADIT JAK DÁL? DÍKY MOC PAVLA

terárko-š-40,v-45,d-75
koupila jsem je jako mimina,teď v březnu je udu mít rok.jak poznám zda to jsou samci?:(
chci jim nechat udělat na zakázku větší terárko,ale nemůžu sehnat nikoho kdo by je dělal:(
jinak díky moc že jsi mi napsal. Pavla