Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CITES a Krajta královská

Dobry vecer,najde se nekdo kdo by mi mohl poradit ohledne krajty kralovske?Koupili jsme ji v pulce ledna od ceskeho obchodnika,dovezl nam ji az na Slovensko,kde ted bydlime,s tim ze je z domaciho odchovu a dobre rozezrana.Pozdeji jsme se vsak dovedeli ze prodavaji zvirata dovezena z farmy,nasla jsem hadovi 6 klistat a podle poprasku na hadovi soudim ze ma take parazity nebo plisen..Dalsi problem je,ze had se mysi spise boji,nez by ji sezral..Navic na jedne slovenske poradne mi pani napsala ze by had mel mit Cites..Muze mi nekdo poradit,jak dal postupovat?Jeste dodavam ze krajta ma cca 90 cm..Dekuji
[mod]Změna předmětu, původně: Katka (Melda)[/mod]

Na Slovensku musí mít Cites u nás ne...

A ten název vlákna nebudu komentovat to je MAZEC!!! Pokud ti je deset tak to beru.

K tématu. Vzhledem k tomu že nebudeš příliš zkušená chce to poradit se s kvalitním veterinářem a společnými silami ji odblešit a přeléčit. Trochu se ti regiuska prodraží!!!!

jak jste jiz sama poznala, jedna se o importovane zvire. Urcite nebude na skodu, kdyz u veterinare nechate zkontrolovat vnitrni parazity, pokud jsou na hadovi viditelne malinkate bile tecky, mohlo by se jednat o trus krevsajicich roztocu, pokud je mezi supinami objevite, bude nezbytne zasahnout rychle a ucinne i proti nim (treba frontlajnem). Co se tyka krmeni - zkuste ruzne triky popsane ve vlaknech kategorie krajta kralovska, rad jak rozkrmit reginy je tam mraky.