Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multicolor Iguana iguana

Zdravim Vas,
Reaguji na prispevek jineho vlakna a rad bych vedel, co si myslite o ruznych barevnych mutacich leguanu zelenych. Cena bude asi dosti silena, chov asi nebude moc odlisny od "klasiky". Hlavne me zajima, jestli jim tato barva vydrzi az do dospelosti.
Prikladam obrazek.

[http://img682.imageshack.us/img682/6317/30216multi coloriguanasm.jpg]

Dobrý den chtěla bych se zeptat, jak vypadá Smaragdová mutace - zářivě smaragdově zelený leguán s blankytně modrýma šupinkama na hrdýlku. Fotky na vašem inzerátu bohužel nejdou zvětšit. A kdy zhruba budete mít, na prodej, další mláďata Zlatý Albino a Modrý Hypo a kolik zhruba stojí.
odpověď - Ty barevné jsou vyprodané.
moje reakce - No toho jsem si všimla, mě zajímaj ty smaragdově zelený ....
odpověď - Ok.Ty mám.

jsem taky chovatelka (gekončíků nočních) a nikdy by mě nenapadlo, mít takový přístup. Naopak s těma lidma si píši i po prodeji, když napíšou nebo zavolej a potřebujou něco vědět.