Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem potkani X myši

Ahoj,
jen bych se chěla zeptat na pár věcí ohledně chovu. Mám k dispozici tři T3. A rozhoduji se, co do nich.
Mám boa constrictor a už zvládne malého potkana. Je lepší mu dávat pořád jen potakany a nebo mu občas dát místo potkana třeba dvě myši?
Kolik potkanů může být v T3? Může tam být 1,1 nebo 0,2 a nebo by ten druhý jedinec mladé sežral? Jak dlouho trvá samici cyklus? Cca 28 dní je březí, cca po měsíci se mladé odstaví a pak může zase zabřeznout. Takže jedna samice bude mít mladé každé dva nebo dva a půl měsíce?
Jednu T3 chci nechat na odstavené myši/potkany. A nevím, zda mít ve zbývajícíh dvou T3 jen myši nebo jen potkany a nebo v jedné myši a v druhé např. pár potkanů.
Díky

do jedný T3 dáš buď samici s mladýma nebo dva adulty. březost trvá 3týdny, odstavuje se v 4-5týdnech, teoreticky můžeš u ve 3 týdnech - při dalším vrhu, ale u mě zabřezávají nejdřív cca 10-14dní po porodu. Odstavit vrh do T3 sice jde, ale za měsíc se tam stejně nevejdou, navíc v malém prostoru hůř rostou.

ad krmení, je lepší jeden kus než dva malé - méně nestravitelného balastu