Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stádia larev

Dobrý den. potřeboval bych poradit.Mám několik larev Eudicell vylýhnutých ve stejnou dobu. Jedna vypadá normálně jako L1, ale druhá jako L2. Přitom jsou obě stejně velké a přibližně stejně staré. Děkuji za odpověď.

zdar:-D určitě proč ne?pokud mají co žrát a je to kvalitní+k tomu dobrá teplota.
Já nevím příkladně Eudicella pokud je sama v krabičce jde do kokonu za 3měsíce.
Neptunides někde okolo 5měsiců
Megasoma je v L3 za 4měsíce a pak klidně 1,5roku v L3
Taky jsou larvy co zůstanou v L3 klidně rok pokud je "nepošoupneš" do jiné substrátu na kuklení.